Danutė Žiedelienė - Šunelis iš reklamos vaizdo klipas


Kitu Danutė Žiedelienė dainų žodžiai


Populiariausi lietuvišku dainų žodžiai


Populiariausi anglišku dainų žodžiai


Naujausi lietuvišku dainų žodžiai


Naujausi anglišku dainų žodžiai


Apklausa

Ar turi gmail vartotoja?
Danutė Žiedelienė

Šunelis iš reklamos dainos žodžiai

1.Šuniukas ieško draugo,-aš pamačiau reklamą.Tegul mane pasaugo-nešu naujieną mamai. Labai šunelio noriu,tau rūpesčiai mažėtų.Su juo drauge į vonią-šampūnais jis kvepėtų.Šune-
lis iš reklamos!Pamatęs sušukau:Žiūrėk,mamyte,šitas!aš jį jau pamilau.Šunelis iš reklamos!Pamatęs sušukau:Žiūrėk,mamyte,šitas!aš jį jau pamilau.
2.Šuniukas iš reklamos mačiau,labai protingas.Nupirk šuniuką,mama,kol reklama madinga. Mamyte,tu geriausia,bet man šunelio reikia,aš jį tikrai mylėsiu,visiems jis džiaugsmą teikia. Šunelis iš reklamos!Pamatęs sušukau:Žiūrėk,mamyte,šitas!aš jį jau pamilau.
Šunelis iš reklamos!Pamatęs sušukau:Žiūrėk,mamyte,šitas!aš jį jau pamilau.


Komentarai

Vardas:
Apsaugos kodas:
Komentaras:

 
elyrics.lt yra lietuviškų ir angliškų dainų tekstų ir žodžių archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama automatinė Youtube klipų paieška. elyrics.lt neprisiima atsakomybės už šioje svetainėje skelbiamos informacijos tikslumą ir jos panaudojimo pasekmes. Kiekvienas rašydamas naują komentarą atsako už skelbiamos informacijos turinį.
‡ Lietuva internete
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas | CS 1.6 Download |