Christina Aguilera - Genie In A Bottle (In Albanian) vaizdo klipas


Kitu Christina Aguilera dainų žodžiai


Populiariausi lietuvišku dainų žodžiai


Populiariausi anglišku dainų žodžiai


Naujausi lietuvišku dainų žodžiai


Naujausi anglišku dainų žodžiai


Apklausa

Ar turi gmail vartotoja?
Christina Aguilera

Genie In A Bottle (In Albanian) dainos žodžiai

Genie in a bottle ( in Albanian)

Me duket sikur te kisha qene e mbyllur
Qe nje shekull me netet plot vetmi
Duke e pritur dikend qe te me liroj
Ti I lepin buzet dhe me ofron puthje
Por kjo nuk do te thote se une do te te dhurohem
Baby, Baby, Baby!!!

Oh, oh, oh, oh, oh
(Trupi im me thote: lere te ndodhe.)
Oh, oh, oh, oh, oh
(Por zemra ime thote: jo, jo!!!)

Refreni:
Nese deshiron te jesh me mua, ateher eshte nje qmim per te paguar
Une jam nje shpirt
Duhet te me flasesh vetem ne menyren e drejte
Nese deshiron te jesh me mua
Une mund te ta plotesoj deshiren
Por duhet te me pelqej ajo qe ti ben
Duhet te lesh nje pershtypje tek une
Nese deshiron te jesh me mua

Muzika tingellon brenda dhe drita eshte e dobet
Vetem edhe nje vallezim dhe jemi gati per te shkuar
Jam duke e pritur dikend te cilit I nevojitem
Hormonet e mia levizin me shpejtesine e drites
Por kjo nuk do te thote se “ajo” do te ndodhe sot
Baby, Baby, Baby

Refreni:
Nese deshiron te jesh me mua, ateher eshte nje qmim te cilin duhet ta paguash
Une jam nje shpirt
Duhet te me flasesh vetem ne menyren e drejte
Nese deshiron te jesh me mua
Eja dhe me ēliro, baby
E pastaj do te jem tek ti!

Komentarai

Vardas:
Apsaugos kodas:
Komentaras:

 
elyrics.lt yra lietuviškų ir angliškų dainų tekstų ir žodžių archyvas. Visi dainų tekstai yra jų autorių nuosavybė ir pateikiami tik informaciniais tikslais. Visi vaizdo klipai yra iš Youtube.com, čia pateikiama automatinė Youtube klipų paieška. elyrics.lt neprisiima atsakomybės už šioje svetainėje skelbiamos informacijos tikslumą ir jos panaudojimo pasekmes. Kiekvienas rašydamas naują komentarą atsako už skelbiamos informacijos turinį.
‡ Lietuva internete
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas | CS 1.6 Download |